Home

porţelan Adolescent fluier handbal potaissa turda in timp ce Shetland Incredibil

Juniorii II de la Potaissa Turda au învins CS Marta Baia Mare - Ziarul 21

Potaissa Turda - CSM București 20-27, într-un meci plin de goluri  spectaculoase. Partida a fost transmisă de Pro Arena și VOYO | Sport.ro
Potaissa Turda - CSM București 20-27, într-un meci plin de goluri spectaculoase. Partida a fost transmisă de Pro Arena și VOYO | Sport.ro

Potaissa Turda s-a impus, pe teren propriu, în fața sucevenilor

AHC Potaissa Turda - Asociatia Handbal Club Potaissa Turda

Handbal masculin: Potaissa Turda a câştigat derby-ul cu HC Dobrogea Sud, în  Liga Naţională | AGERPRES • Actualizează lumea.
Handbal masculin: Potaissa Turda a câştigat derby-ul cu HC Dobrogea Sud, în Liga Naţională | AGERPRES • Actualizează lumea.

TURDA - HANDBAL MASCULIN - AHC POTAISSA TURDA - STEAUA BUCURESTI - LIGA  ZIMBRILOR - Inquam Photos
TURDA - HANDBAL MASCULIN - AHC POTAISSA TURDA - STEAUA BUCURESTI - LIGA ZIMBRILOR - Inquam Photos

AHC Potaissa Turda | Turda

Potaissa Turda, înfrângere acasă în Liga Națională de Handbal –  ziarulfaclia.ro
Potaissa Turda, înfrângere acasă în Liga Națională de Handbal – ziarulfaclia.ro

Prezentarea echipelor participante la turneul final al junioarelor II –  Liceul Teoretic ”Liviu Rebreanu” Turda – Handbal Mania
Prezentarea echipelor participante la turneul final al junioarelor II – Liceul Teoretic ”Liviu Rebreanu” Turda – Handbal Mania

AHC Potaissa Turda: Patru jucătoare la lotul național de junioare |  inTurda.ro
AHC Potaissa Turda: Patru jucătoare la lotul național de junioare | inTurda.ro

Potaissa Turda s-a impus în derby-ul județean cu "U" Cluj -

Handbal masculin: Dinamo a câştigat meciul amical cu Potaissa Turda  (GALERIE FOTO) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Handbal masculin: Dinamo a câştigat meciul amical cu Potaissa Turda (GALERIE FOTO) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Handbal | Potaissa Turda va juca cel puțin în finala mică a Ligii  Naționale, după victoria în fața echipei Steaua - EBS Radio
Handbal | Potaissa Turda va juca cel puțin în finala mică a Ligii Naționale, după victoria în fața echipei Steaua - EBS Radio

Handbal masculin: Potaissa Turda, calificată în sferturile Cupei Challenge  | România Liberă
Handbal masculin: Potaissa Turda, calificată în sferturile Cupei Challenge | România Liberă

TurdaNews - Handbal, Liga Zimbrilor: Potaissa Turda a câștigat derby-ul  județean cu Universitatea Cluj! (VIDEO)
TurdaNews - Handbal, Liga Zimbrilor: Potaissa Turda a câștigat derby-ul județean cu Universitatea Cluj! (VIDEO)

Trei victorii pentru junioarele II ale Potaissei Turda, la Turneul „Valoare”

HANDBAL MASCULIN. CS Minaur a învins Potaissa Turda în finala turneului  desfășurat în Baia Mare - Glasul Maramuresului
HANDBAL MASCULIN. CS Minaur a învins Potaissa Turda în finala turneului desfășurat în Baia Mare - Glasul Maramuresului

Prezentarea echipelor calificate la turneul final al juniorilor 4: Potaissa  Turda – Handbal Mania
Prezentarea echipelor calificate la turneul final al juniorilor 4: Potaissa Turda – Handbal Mania

Handbal: Egal la Medgidia, între CSM Constanța și Potaissa Turda. Meci  dramatic, cu accente de thriller! (GALERIE FOTO)
Handbal: Egal la Medgidia, între CSM Constanța și Potaissa Turda. Meci dramatic, cu accente de thriller! (GALERIE FOTO)

Sponsorul echipei AHC Potaissa Turda – CIA Aboliv

Potaissa Turda - Steaua | Steliștii au revenit spectaculos în a doua  repriză și s-au impus! Aici tot ce s-a întâmplat | Sport.ro
Potaissa Turda - Steaua | Steliștii au revenit spectaculos în a doua repriză și s-au impus! Aici tot ce s-a întâmplat | Sport.ro